Je beoordeling toevoegen
Tegel XL Antraciet Click PVC Rigidcore
Tegel XL Antraciet Click PVC Rigidcore
0 reviews
Je beoordeling toevoegenArtikelcode Tegel XL Antraciet
€40,00 / m2
€31,99 / m2
per pak €56,53
35 op voorraad
✔️RIGID PVC
✔️Met geïntegreerde ondervloer
Lees meer
Wat is je oppervlakte?
1 pakken voor 1.7672 m2
Deze vloercalculator houdt rekening met 7% snijverlies.
Totaalprijs:€56,53
(1 x €56,53)
Beschrijving
✔️ Geïntegreerde ondervloer
✔️ Supermat
✔️ 4 groeven
✔️ Geschikt voor vloerverwarming
✔️ Klasse 34 | PU=0,50
✔️ Waterbestendig
✔️ Top Klik
Specificaties
| Soort aanbod | Collectie |
| Soort vloer | RIGID PVC |
| Pak inhoud | 1,7672 m² |
| Aantal planken | 4 stuks / pak |
| Pak gewicht | 19 kg |
| Dikte | 6.5 mm |
| Breedte | 470 mm |
| Lengte | 940 mm |
| Voegen | V4 |
| Gebruiksklasse | Klasse 34 / Zwaar Woongebruik |
| Toplaag / Slijtagelaag-PU | 0,50 mm |
| Fabrieksgarantie | - |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Warmte Doorlaatweerstand | R = 0,054 m² k/w |
| Antistatisch | Ja |
| Krasbestendigheid | Laag (AC5) |
| Oppervlaktebescherming | n.v.t. |
| Water- / Vochtbestendigheid | Ja |
| Glansniveau | SuperMat |
| Structuur | Voelbaar |
| Milieu keurmerk | Floor Score |
| Antislip | Class DS (“Dry Slip resistant”) (coefficient of sliding friction µ ≥ 0.30 as per EN 13893 |
| Plaatsingswijze | Klikverbinding |
| Kliksysteem | top klik Systeem |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 Reviews

Visgraat vloeren
Legservice






