Je beoordeling toevoegen
Plank 10 Brano Click PVC Rigidcore
Plank 10 Brano Click PVC Rigidcore
0 reviews
Je beoordeling toevoegenArtikelcode Plank 10 Brano
€35,00 / m2
€28,99 / m2
per pak €56,44
43 op voorraad
✔️RIGID PVC
✔️Met geïntegreerde ondervloer
Lees meer
Wat is je oppervlakte?
1 pakken voor 1.947 m2
Deze vloercalculator houdt rekening met 7% snijverlies.
Totaalprijs:€56,44
(1 x €56,44)
Beschrijving
✔️ Geïntegreerde ondervloer
✔️ Supermat
✔️ 4 groeven
✔️ Geschikt voor vloerverwarming
✔️ Klasse 34 | PU=0,50
✔️ Waterbestendig
✔️ Klik (Vallinge Click Systeem)
Specificaties
| Soort aanbod | Collectie |
| Soort vloer | RIGID PVC |
| Pak inhoud | 1,947 m² |
| Aantal planken | 7 stuks / pak |
| Pak gewicht | 19 kg |
| Dikte | 6 mm |
| Breedte | 228 mm |
| Lengte | 1220 mm |
| Voegen | V4 |
| Gebruiksklasse | Klasse 34 / Zwaar Woongebruik |
| Toplaag / Slijtagelaag-PU | 0,50 mm |
| Fabrieksgarantie | - |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Warmte Doorlaatweerstand | R = 0,054 m² k/w |
| Antistatisch | Ja |
| Krasbestendigheid | Laag (AC5) |
| Oppervlaktebescherming | n.v.t. |
| Water- / Vochtbestendigheid | Ja |
| Glansniveau | SuperMat |
| Structuur | Voelbaar |
| Milieu keurmerk | Floor Score |
| Antislip | Class DS (“Dry Slip resistant”) (coefficient of sliding friction µ ≥ 0.30 as per EN 13893 |
| Plaatsingswijze | Klikverbinding |
| Kliksysteem | 2G Valinge Click Systeem |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 Reviews

Visgraat vloeren
Legservice







